Bow Hunter 2015

Avcılık Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 323 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma iEntertainment Network, Inc.
Doğal ortamlarında geyikleri avlayarak en iyi avcı ödülünü kazanmaya çalışacağınız keyifli bir avcılık simülasyon oyunudur.

Doğal ortamlarında geyikleri avlayarak en iyi avcı ödülünü kazanmaya çalışacağınız keyifli bir avcılık simülasyon oyunudur.

Herhangi bir ücret ödemeden iOS cihazlarınıza yükleyerek sahip olabileceğiniz oyunda bulunan grafikler oldukça gerçekçi ve detaylı düşünülerek tasarlanmış. Geyikleri gözlemleyebileceğiniz bir dürbün ve avlamak için kullanabileceğiniz 2 farklı araca sahipsiniz. Dilerseniz ok ile dilerseniz de kapan ile geyikleri avlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra dikkat ve refleks gerektiren oyunda, en mükemmel şekilde hedefinize nişan almalı ve hedefinizi tek seferde vurmalısınız. Gerçek avcılık tekniklerini kullanabileceğiniz oyunda güçlü yaylar, özel oklar, optik ve oyuncunun seçimine bırakılmış olan özel kamuflajlar bulunuyor. Artan zorluk seviyeleri ile gerçek avcılık tekniklerini kullanarak avlanacağınız oyunda temel amacınız, başarılı olarak en iyi avcı kupasını kazanmak.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek için mükemmel bir çözüm olan Bow Hunter 2015 oyununu denemenizi öneririm.

Bow Hunter 2015 indir
DİĞER SÜRÜMLER